Magazín

Hlavní události a informace sezóny. Co jsme poslední dobou „upekli“ nebo zrovna nabízíme. Čerstvé novinky a zajímavosti sledujte na našem Facebooku.

 • Exkurze Dráva

  Setkání projektu D2C v Chorvatsku

  Na konci října proběhlo podzimní setkání partnerů projektu D2C. Tentokrát jsme se sešli v Chorvatsku poblíž města Virovitica. Cílem setkání bylo probrat dosavadní průběh projektu, domluvit se na dalším postupu a společně vytvořit strategickou vizi pro Evropský zelený pás. Naši chorvatští kolegové pro nás nachystali zajímavou exkurzi podél řeky Drávy.

  Číst dále
 • Advent 2019

  Advent na Prusinách 2019

  Vánoce se blíží a my jako každý rok nabízíme výukový program pro školy Advent na Prusinách!

  Číst dále
 • Podzimní inverze nad Středohořím, 27.10.2019, autor Kryštof Volf

  Tetřívkův domov z ptačí perspektivy

  Zajímalo by vás jak vypadá krajina z pohledu ptáků? Nás ano, a tak jsme využili možnosti podívat se na projektové území kamerou dronu.

  Číst dále
 • Podzim 1

  Podzim ve školních zahradách

  Na podzim bývá venku zima, bláto, mokro a mlha. Často ale také skrz zbarvené stromy svítí sluníčko, pod nohama šustí spadané listí a vzduch krásně voní.  Naše lektorky vyráží s dětmi do školních zahrad nebo na Prusiny za každého počasí a užívají si s nimi podzimní přírody. Děti zkouší malovat přírodními barvami, ochutnávají podzimní plody, seznamují se se stromy nebo třeba vytváří domečky pro ježky.

  Číst dále
 • Výukové programy - do konce října za nižší ceny!

  Výukové programy - do konce října za nižší ceny!

  Od listopadu navyšujeme ceny našich programů na 70,-Kč/žák za program trvající 1,5h a na 75,-Kč/žák za programy na Prusinách a programy trvající 3h. Programy objednané do konce října, byť i na poříjnové termíny budeme stále účtovat za 65 Kč, pokud ale zavoláte až v listopadu, budete mít program za vyšší ceny.

  Číst dále