Magazín

Hlavní události a informace sezóny. Co jsme poslední dobou „upekli“ nebo zrovna nabízíme. Čerstvé novinky a zajímavosti sledujte na našem Facebooku.

 • Učit se venku nás baví

  Učit se venku nás baví

  S koncem roku 2019 ukončujeme i projekt Učit se venku nás baví, který probíhal od září 2018 do listopadu 2019 za podpory Státního fondu životního prostředí. Cílem projektu byla realizace venkovních výukových programů pro MŠ, ZŠ i SŠ v Plzeňském kraji, kterých bylo v rámci projektu uskutečněno celkem 83!

  Číst dále
 • Hledáme lektory

  Hledáme nové lektory programů environmentální výchovy!

  Máte zájem o environmentální vzdělávání? Baví vás pracovat s dětmi? Rozšiřte řady našich lektorů!

  Číst dále
 • Rokycany odpady 2019

  Třídíme, recyklujeme a předcházíme vzniku odpadu v Rokycanech

  Téměř celý listopad dojížděly naše lektorky do rokycanských mateřských škol a do 2. tříd základních škol, aby tam učily výukové programy o odpadech. Našimi programy tak prošlo během tří týdnů celkem asi 350 žáků!

  Číst dále
 • Exkurze Dráva

  Setkání projektu D2C v Chorvatsku

  Na konci října proběhlo podzimní setkání partnerů projektu D2C. Tentokrát jsme se sešli v Chorvatsku poblíž města Virovitica. Cílem setkání bylo probrat dosavadní průběh projektu, domluvit se na dalším postupu a společně vytvořit strategickou vizi pro Evropský zelený pás. Naši chorvatští kolegové pro nás nachystali zajímavou exkurzi podél řeky Drávy.

  Číst dále
 • Advent 2019

  Advent na Prusinách 2019

  Vánoce se blíží a my jako každý rok nabízíme výukový program pro školy Advent na Prusinách!

  Číst dále