Novinky

Hlavní události a informace sezóny. Co jsme poslední dobou „upekli“ nebo zrovna nabízíme. Čerstvé novinky a zajímavosti sledujte na našem Facebooku.

 • Víkend otevřených zahrad 2018

  Víkend otevřených zahrad se blíží

  I letos se Ametyst zapojuje do oblíbené akce Víkend otevřených zahrad. V sobotu 9. června 2018 pro vás bude ve staré škole na Prusinách od 10 do 18 hodin nachytána čajovna „U slézové růže". Připravujeme i herní koutek pro děti a výtvarnou dílničku (zvířátka a stromky z větviček, přívěsky, voňavý pytlíček, omalovánky) pro děti i dospělé. Průběžně můžete krmit prusinská zvířata. Ochutnat můžete dobroty s bylinkami.

 • Hledáme lektory výukových programů

  Chcete získat pedagogickou praxi a zároveň si přivydělat? Chcete zažívat roli dětského průvodce přírodou? Pak hledáme právě Vás! Podívejte se na náš inzerát.

 • Pozvánka na velikonoční program

  Přijeďte za námi do Prusin na velikonoční program

  Budeme pozorovat příchod jara, vyzkoušíme si některé velikonoční zvyky a nakrmíme prusinská zvířata. Objednejte si program Jaro, vítej do vsi.

  Pozor! Nabídka je časově omezená. Termíny 19. - 26. 3. 

 • Den otevřených dveří 2017

  Den otevřených dveří a živý betlém na Prusinách

  V sobotu 16. prosince vás rádi přivítáme ve staré prusinské škole na tradičním dni otevřených dveří. Od 15 do 17 hodin si můžete prohlédnout vánočně vyzdobené třídy, umotat si svíčku z včelího vosku nebo vyrobit ozdobu z vizovického těsta. Chybět nebude ani čaj, káva a vánoční punč. Můžete dorazit už hodinu předem - od 14 hodin v kostele sv. Jakuba Většího uvidíte živý betlém v podání dětí z Netunic.

  LETÁČEK KE STAŽENÍ

 • Poslední volné termíny - Advent na Prusinách

  Máme poslední dva volné termíny na výukový program Advent na Prusinách - jde o dva pondělky 11. a 18. prosince. Odbjednávejte u Ivety Pišvejcové -  735 176 581, pisvejcova@ametyst21.cz