Novinky

Hlavní události a informace sezóny. Co jsme poslední dobou „upekli“ nebo zrovna nabízíme. Čerstvé novinky a zajímavosti sledujte na našem Facebooku.

 • Studijní cesta za hnědáskem chrastavcovým

  Declaration of members of the European Green Belt Association

 • Exkurze za plzeňskými poklady 27.4.

  Pojďte s námi 27. dubna v čase 15:30 - 17:30 prozkoumat království stromových velikánů v Zábělé. Dvouhodinový program pro Vás zajišťují Ing. Vlasta Benediktová a Mgr. Klára Tydlitátová.

  Více informací na facebookové události.
  Přihlašujte se na https://bit.ly/plzenske_poklady_exkurze

 • Velikonoční dílna 2022

  Velikonoční dílnička na Prusinách 2022

  Spolek Ametyst Vás zve na pohodové odpoledne plné tvoření. S dětmi si budete moci vyzkoušet přírodní barvení vajíček nebo si vyrobit krásnou jarní dekoraci.

  Číst dále
 • Zahrada po celý rok

  Cyklus Zahrada po celý rok

  Pojďte s námi prozkoumat svou školní zahradu během čtyř ročních období! S novým rokem nabízíme cenově výhodný balíček výukových programů Zahrada po celý rok (a )

 • Webová aplikace D2C

  Praktické výstupy projektu D2C

  Jedním z praktických výstupů projektu DaRe to Connect je webová GIS aplikace, díky které je možné pracovat s daty získanými během tříleté spolupráce. K dispozici jsou vrstvy nejen pro jednotlivé pilotní regiony, ale i pro celý Evropský zelený pás. Aplikace umožňuje zobrazení i stažení vrstev, které se týkají například vybraných ekosystémových služeb nebo ekologické konektivity a můžete ji vyzkoušet na tomto odkazu: https://bit.ly/ArcGISwebAppD2C