Magazín

Hlavní události a informace sezóny. Co jsme poslední dobou „upekli“ nebo zrovna nabízíme. Čerstvé novinky a zajímavosti sledujte na našem Facebooku.

 • procházka po smyslovém chodníčku

  Projekt Zahrada v létě nabízí programy i v září

  Na konci loňského školního roku jsme se v Ametystu věnovali výuce v rámci projektu Zahrada v létě, který byl finančně podpořen městem Plzeň. Díky této podpoře strávily děti z plzeňských mateřských škol příjemná dopoledne ve školních zahradách, které zkoumaly a poznávaly všemi smysly. Díky ušetřeným finančním prostředkům můžeme v nabídce pokračovat i v novém školním roce. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách, případně na telefonním čísle 735 176 581 či e-mailu: cerna@ametyst21.cz.

  Číst dále
 • Hledáme lektora

  Hledáme lektora

  Chcete zažívat roli průvodce dětí přírodou? Hledáme posilu do našeho týmu na částečný úvazek i na externí spolupráci. Pošlete nám svůj životopis a připište, proč chcete spolupracovat právě s námi.

  Číst dále
 • E-learning

  Objevte zelené plzeňské poklady!

  V těchto dnech jsme pro vás dokončili nové internetové stránky www.plzenskepoklady.cz. Tyto stránky vznikly v projektu "E-learning a terénní programy v Plzni a okolí", který finančně podpořil Nadanční fond Zelený poklad.

  Číst dále
 • Léto v zahradě

  Zahrada v létě

  V květnu začínáme nový projekt Zahrada v létě. V rámci tohoto projektu nabízíme mateřským školám po celý květen a červen výukový program Léto všemi smysly zdarma. 

  Číst dále
 • Nabídka_jaro2021

  Hola, hola, škola volá!

  S radostí Vám oznamujeme, že se po nepříznivých časech opět vracíme s našimi výukovými programy do školních zahrad již od tohoto týdne. Během koronavirové pauzy jsme nezaháleli a přizpůsobili jsme naše výukové programy tak, abychom se mohli společně vydat na průzkumy školní zeleně a zároveň jsme všichni zůstali chráněni a v bezpečí. Programy proto probíhají pouze venku. Naši lektoři jsou pravidelně testovaní a mají podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

  Číst dále